Shoes about you

28. april 2011 at 16:50 | foreign source |  Fashion News/Módní novinky
Bodce jako zbraně
Pokud máte rádi bodce jste s největší pravděpodobností živá a mimořádné osoba, která touží po pozornosti. Můžete být rozmarná a trochu rozmazlená, ale vždycky dostanete to, co chcete. Jste si jistá o své pravomoci a sex-appealu. Nicméně, někteří lidé vás berou jako hloupou a povrchní dívku.

Stilettos as weapon
If you love stilettos you are most likely a vivid and extraordinary person who longs for attention. You can be capricious and a bit spoilt but you always get what you want. You are confident about your powers and sex appeal. However, some people take you as a silly and shallow girl.Pohodlné
Milovkyně pohodlí jsou obvykle sladké, přátelské a trochu nudné. Hluboko v duši jsou ještě děti.Snažíte se vypadat otevřeně a přitažlivě, ale cizinci se mohou jen stěží dostat příliš blízko k vám. Ženy, které mají rády pohodlí jsou obvykle velké milovkyně módy, které rády nosí nové oblečení.Jste laskavá a ohleduplná. Muži vás vidí jako velmi křehkou osobu, která o ně často chce pečovat.

Flats for comfort
Flats-lover is usually sweet, friendly and a little boring. Deep in your soul you are still a child. You try to look open and prepossessing but strangers can hardly get too close to you. Women who like flats are usually great fashionistas who are fond of wearing new clothes. You are kind and considerate. And men see you as a very fragile person who they want to care for.Dandy-girl
Pokud máte rády mokasíny a Oxfordky, které patří do skupiny žen, které jsou zdrženlivé a raději schovávají své pocity, i když jejich duše jsou v plamenech. Víte, co chcete, a dosáhnete svých cílů bez ohledu na to, co se děje a co si ovás lidé myslí. Můžete být příliš puntičkářská, které vadí dělat jednoduchou kamarádku.

Dandy-girl
If you like loafers and oxford shoes you belong to a group of women who are undemonstrative and prefer hiding their feelings even if their souls are in flames. You know what you want and achieve your goals no matter what happens and people around you think. You can be too punctilious which bothers you to make friends easily.Tomboy
Dívka, která má slabé místo pro sportovní obuv je obvykle tvůrčí a společenští. Milují cestování a cítí se hrozně unuděné, když dělají rutinní pobyt na stejném místě na dlouho. Musí být vždy mezi lidmi, kteří je mají rádi a respektují je.

Tomboy
Girl who has a weak point about sporty footwear is normally creative and sociable. They love traveling and feel extremely bored when routine makes them stay at the same place for long. You need to always be among people who love and respect you.Komfortní sexy
Ženy, které nosí klínové boty jsou obvykle jednoduché, sebevědomé a moc milující. Nicméně, když přijde na rozhodování mají tendenci váhat. Ve vztazích se snaží o spolehlivost a důvěru.

Comfortable sexiness
Women who wear wedge shoes are usually straightforward, confident and love power. However, when it comes to decision making they tend to hesitate. In relationships they seek for reliability and trust.


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama