Lady of Camberidge Kate´s wedding dress dress

29. april 2011 at 14:09 | dollar.sanny |  Fashion News/Módní novinky
Snad každý ví, že dopoledne evropského času se Princ William a Kate Middleton stali manželé. Svatba vyšla v přepočtu zhruba na 1,4 miliardy korun a pozvaných hostů bylo skoro na tisíce.

Já se chci však věnovat šatům Vévodkyně Katherin. Obrázky svatebních šatů ještě nejsou zveřejněny na internetu, proto jsem svatbu v přímém přenosu sledovala a vyfotila z TV 24 šaty z více úhlů.
Do posledních minut byly šaty tajností. Nevědělo se, od koho nakonec šaty budou navrženy, zazněla spekulace, že si snad svatební šaty bude navrhovat a šít sama Kate. Šaty však navrhla a šila kreativní ředitelka Sarah Burton značky Alexander McQueen. Očekávaly se podobné šaty jako ze dne, kdy se brali Princ Charles a Lady Diana, její šaty najdete mezi posledními obrázky pod tímto textem k porovnání.
Šaty Kate nebyly tolik nadýchané a vlečka nebyla tak dlouhá, jako u zmíněné Lady Diany, jak si všimnete. (Svatební šaty zesnulé Lady Diany navrhovala Elizabeth Emanuel.)
Sám Karl Lagerfeld svatbu sledoval a zmínil se, že šaty byly krásné a krajkový dekolt mu připomínal styl padesátých let.

Almost everybody knows that the morning European time, Prince William and KateMiddleton became husband and wife. The wedding came around the equivalent of 1.4billion and invited guests were nearly a thousand.
I do not want to give the dress Duchess Katherine. Pictures of wedding dresses are not yet available on the Internet, so I live wedding watched and took photographs froma TV 24 dress from multiple angles.
The last minutes were stealth clothes. One knew from whom eventually dress will be designed, there was a speculation that perhaps a wedding dress will design and sewherself Kate. However, the proposed dress and sewed creative director Sarah BurtonAlexander McQueen brand. Expected a similar dress like of which married PrinceCharles and Lady Diana's dresses, see the last picture below this text to compare.
Dress Kate were so fluffy and not spur as long as the aforementioned Lady Diana, asyou notice. (Wedding Dresses late Lady Diana suggested Elizabeth Emanuel.)
He watched the wedding of Karl Lagerfeld and mentioned that the dresses were beautiful and lacy neckline style reminded him of the fifties.

Lady Diana
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama