Twins Olsen "Death of animals"/Smrt zvířatům

13. february 2010 at 15:15 |  Fashion News/Módní novinky
Sestry Olsenovy si zalíbily italskou značku Fendi, která je známá svou výrobou kožešinových produktů. Ať už jde o kůže domácích zvířat a exotických, díky ochraně zvířat by se měly výrobky z pravých kožešin vyskytovat na mole zřídka, ale v poslední době kožešiny slaví další triumfální návrat na módní scénu.
Bohužel nahrává této celosvětové značce fakt, že poptávka je veliká, protože dalšími celebritami, které se pyšní Fendi módou jsou například: Rihanna, Katie Holmes, Eva Longoria...
A s údivem se musíme smířit s tím, že této značce pomohlo spojení s Karlem Lagerfeldem...
Fendi vyrábí kabátky z králíků, lasiček, veverek a když se podíváte do rubriky "Fendi" je tam fotka s neidentifikovanou kožešinou... Tygr? Levhrat? Hadí kůže? Co myslíte?

Sisters Olsen like the Italian label Fendi, which is known for its production of fur products. Whether it is the skin of domestic animals and exotic animals by protecting products should be of real fur on the mole rarely occur, but lately fur celebrate another triumphant return to the fashion scene.
Unfortunately, the records of the global brand the fact that the demand is great, because other celebrities who boasts Fendi fashion as: Rihanna, Katie Holmes, Eva Longoria...
And surprise, we accept the fact that this brand has helped conjunction with Karl Lagerfeld ... Fendi jackets made from rabbits, weasels, squirrels and when you look at section "Fendi" is there with a photo of unidentified fur ... Tiger? Leopard? Snakeskin? What do you think?
Ani nechci vědět, co to má Ashley a Rihanna kolem krku.
Not want to know what is it Ashley and Rihanna neck.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama