STOP furs/Kožešinám

13. february 2010 at 15:29 |  Fashion News/Módní novinky
Organizace na ochranu zvířat PETA uveřejnila seznam nejhůře oblékaných celebrit za rok 2009, kromě hereček Elizath Hurley nebo Maggie Gyllenhaal se mezi hříšníky objevila Madonna a Mary J. Blige, obě se netají láskou k pravým kožešinám. Pozadu nezůstal ani Kanye West. Beyoncé si může oddychnout, letos ji PETA vynechala, asi i proto, že kožichy nosí už jen minimálně.
Zatímco minulý rok byla nejvíce kritizována Aretha Franklin, nyní ji nahradila Madonna. "Když se podíváte na Madonnu v kožichu, je vám hned jasné, proč její styl nekopíruje vůbec nikdo už od roku 1984. Víme, že je na lovu štěňat, ale někdo by už měl Madge říct, že nošením kožešin se z ní žádná puma nestane," uvedla mluvčí organizace.
Proti pravým kožešinám se například postavily Jamelia, Mariah Carey nebo skupina Danity Kane. Zatímco Danity Kane a Jamelia nafotily reklamy, Mariah Carey darovala kožešiny, které dostala od ruského milionáře jako poděkování za soukromé vystoupení. To ještě netušil, že pravým kožichem Mariah rozhodně nepotěší, proto se Mariah rozhodla kožichy věnovat americkým bezdomovcům, těm se tento "dárek" hodil a v zimě nezmrzli.
Pro PETU, která je i proti vývozům exotických zvířat z Austrálie, se svlékla Eva Mendez nebo Pamela Anderson.

Organization for the Protection of Animals PETA issued a list of worst-dressed celebrities for 2009, excluding Elizath Hurley and actress Maggie Gyllenhaal is among the suspects appeared Madonna and Mary J. Blige, the two secret love for the right kožešinám. Left behind, or Kanye West. Beyoncé can relax, PETA missed it this year, perhaps because he was wearing fur is minimal.
While last year was the most criticized Aretha Franklin, Madonna is now being replaced. "When you look at Madonna in a fur coat, you now see why her style copied no one since 1984. We know that the puppies on the prowl, but someone already had Madge would say that wearing fur it happen, no bomb, "the spokeswoman said the organization. Kožešinám against the right, for instance, Jamelia, Mariah Carey or a group Danity Kane.
While Danity Kane and Jamelia shot advertising, Mariah Carey gave fur, which came from a Russian millionaire to thank for a private performance. It still did not know, right-coat Mariah definitely pleased, therefore, Mariah decided to take the American Fur coats for the homeless, those with this "gift" threw unfrozen in winter.
For PETA, who is against exports of exotic animals from Australia, undress Eva Mendez or Pamela Anderson.


 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama